• banner
  • banner

O firmie

Jesteśmy wyspecjalizowaną firmą, która od 1995 roku prowadzi sprzedaż części zamiennych do samochodów ciężarowych.

W stałej ofercie posiadamy największy w regionie asortyment części zamiennych do samochodów produkcji krajowej: STAR,STAR-MANJELCZAUTOSAN. Zaryzykujemy nawet stwierdzenie, że jeżeli czegoś nie można dostać u nas, to najprawdopodobniej detal ten nie jest nigdzie wytwarzany.

Sprzedajemy części zamienne do samochodów MAN i VOLVO oraz do przyczep: D-50D-83P-4 i HL, a także akcesoria do wszystkich samochodów zarówno ciężarowych jak i osobowych. Ze względu na bezpośrednią współpracę z producentami, największymi hurtowniami oraz bezpośrednimi importerami dysponujemy pełną gamą części zamiennych zarówno oryginalnych, jak i tańszych zamienników.

Nasza oferta towarowa cały czas jest rozszerzana. Obecnie składa się z prawie pięciu tysięcy pozycji, które są dostępne „od ręki”. Prowadzimy analizę rynku, dzięki czemu mamy rozeznanie o potrzebach naszych potencjalnych Klientów.

BORYSZ to znana firma na rynku części zamiennych. Nasi Dostawcy cenią nas za rzetelne płatności. U nas mogą Państwo liczyć na fachową obsługę, doradztwo i szybką realizację nietypowych zamówień. Ogromna rzesza zadowolonych Klientów to potwierdza. Dla stałych Klientów, serwisów i odbiorców hurtowych stosujemy korzystne rabaty i dogodne warunki płatności.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.